top of page

Reprezentacja firm w US i ZUS

Prowadzenie biznesu wiąże się z wieloma obowiązkami, a jednym z nich są regularne kontaktu z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy, rozliczanie VAT-u, składanie deklaracji ZUS czy uczestnictwo w kontrolach prowadzonych przez te organy to zaledwie niektóre obowiązki przedsiębiorców względem tych instytucji. Reprezentacja spółki lub jednoosobowej firmy w US i ZUS na podstawie udzielonego pełnomocnictwa to jedna z usług, które jako Nowocześni Księgowi oferujemy naszym Klientom. Oszczędź czas i skup się na rozwoju swojej firmy, pozostawiając formalności ekspertom.
Samodzielne wykonywanie wszystkich czynności przed fiskusem oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych nawet w przypadku małych biznesów jest niezwykłe czasochłonne i często angażuje sporą część firmowych zasobów. Reprezentacja firmy przez biuro rachunkowe pozwala uwolnić moce przerobowe przedsiębiorstwa, a jednoocznie daje gwarancję, że wszystkie podejmowane działania są prowadzone w sposób rzetelny i zgodny z obowiązującymi przepisami. Zlecając reprezentowanie spółki w US i ZUS przez biuro księgowe, przedsiębiorcy minimalizują ryzyko błędów i uchybień, mogąc w pełni poświęcić się swojej strategicznej działalności.
Comiesięczne przesyłanie deklaracji, składanie korekt i wyjaśnień czy rozliczanie podatku VAT to zaledwie niektóre przykłady sytuacji, w których warto zapewnić sobie wsparcie ekspertów od kontaktów z US i ZUS-em. Kolejnym obszarem, w którym biuro księgowe wesprze Twoją firmę, są kontrole skarbowe oraz działania prowadzone przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki reprezentacji firmy na podstawie udzielonego pełnomocnictwa zapewnimy Ci merytoryczne wsparcie w trakcie kontroli, przygotujemy niezbędne dokumenty, pisma oraz wnioski. Twoją spółkę lub jednoosobową działalność będziemy również reprezentowali w takich kwestiach jak m.in.:

- sporządzanie odwołań od decyzji wydawanych przez ZUS i US,
- zwrot podatku VAT dla firm,
- zastępstwa przed organami podatkowymi oraz ubezpieczeniowymi w innych kwestiach urzędowych.Prowadzisz przedsiębiorstwo i chcesz mieć pewność, że wszystkie Twoje sprawy w ZUS i US są prowadzone w sposób prawidłowy i zgodny z obowiązującym prawem? Już dziś skontaktuj się z nami i udziel Nowoczesnym Księgowym pełnomocnictwa do reprezentacji spółki lub jednoosobowej firmy w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Zyskaj wsparcie ekspertów i wprowadź swój biznes na nowy poziom.

 

Dlaczego warto zlecić reprezentację spółki w US i ZUS?

W jakich sytuacjach możemy reprezentować Twoją firmę w ZUS i US?

Reprezentacja spółki w US i ZUS – skorzystaj ze wsparcia specjalistów!

bottom of page