top of page

Księgowość online

Firmowe finanse warto mieć pod kontrolą, bez względu na to, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy duże przedsiębiorstwo o rozbudowanej strukturze. Nowocześni Księgowi to Twoje pełne wsparcie w zakresie rozliczeń z fiskusem i gwarancja, że księgowość spółki lub JDG będzie prowadzona w sposób przejrzysty i zgodny z obowiązującymi przepisami. W naszym biurze oferujemy usługi księgowe online, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze, mogąc skupić się na rozwijaniu swojego biznesu. Kwestie finansowe zostaw doświadczonym ekspertom!

 Zapewniamy kompleksową obsługę jednoosobowych działalności gospodarczych w zakresie rachunkowości. Nasza księgowość online obejmuje wsparcie na etapie prowadzenia biznesu, dbałość o prawidłowe przygotowywanie niezbędnych dokumentów finansowych, prowadzenie KPiR, porady dotyczące bieżących spraw oraz szereg innych usług.

 Jako biuro z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy również niezbędną obsługę podmiotów gospodarczych tworzonych w oparciu o Kodeks Spółek Handlowych. Szeroki zakres usług księgowych online obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowywanie bilansów i sprawozdań, ewidencjonowanie przychodów i rozchodów oraz inne czynności, których wymaga pełna księgowość.

 Nasze biuro księgowe online zapewnia również wsparcie w obsłudze kadrowo-płacowej. Zadbamy o prawidłowe rozliczanie czasu pracy, bezbłędne naliczanie wynagrodzeń, terminowe składanie deklaracji ZUS oraz obliczanie zaliczek na podatek dochodowy.

 Utrzymywanie własnego działu księgowego w przypadku wielu firm nie ma ekonomicznego uzasadnienia. Dotyczy to zarówno małych podmiotów o niewielkich budżetach, jak i dużych firm, prowadzących pełną księgowość. Obsługa księgowa online oferowana przez nasze biuro to nowoczesne podejście do rachunkowości, pozwalające przedsiębiorcom oszczędzać czas, pieniądze oraz uwalniać potencjał ich biznesów. Niezależnie od tego, czy Twoja firma opodatkowana jest na zasadach ogólnych, rozliczasz się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych czy podatku liniowego, księgowy online to rozwiązanie dla Ciebie. Pomagamy zarówno przy rejestracji firmy, jak i na wszystkich etapach funkcjonowania przedsiębiorstwa, służąc wiedzą oraz fachowym wsparciem. Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź, jak wiele możesz zyskać, wybierając usługi Nowoczesnych Księgowych.

Księgowość online dla JDG

Usługi księgowe dla spółek

Obsługa kadr i płac

Dla kogo księgowość online będzie odpowiednim wyborem?

bottom of page